Péřové peřinky – zavinovačky

Jsou dokonalým společníkem pro první měsíce života miminka. Poskytuje mu příjemné a teplé prostředí těsně po porodu, jelikož mu umí vytvořit podobné podmínky jako mělo v bříšku. Postupem času slouží při spánku již jen jako hnízdečko, které zajišťuje zdravé spaní na zádech, ale zároveň ve vhodných podmínkách. A když už se z miminka stane dítko, použijete ji jako přikrývku. Postupem času je vhodným společníkem nejen ke spaní, ale i k hraní pod hrazdičkou.

Peřinku je vhodné doplnit péřovým polštářkem, který ještě více zkomfortní miminkům ležení, uvolňuje jim často přetíženou šíji. Společně s peřinkou je učí ležet stabilně na zádech, což je základní dovednost pro další rozvoj.

 

Peřinky jsou šity šikovnou švadlenou, které je pro Vás připraví od prvního pírka po poslední knoflík s láskou. Samozřejmostí jsou atesty na kvalitu peří.

Cenník

Ke každé koupi peřinky / setu peřinky a polštářku dostáváte jako bonus 30 min. konzultaci o vhodném použití peřinky a základech manipulace s miminky. Možno individuálně prodloužit.

Peřinka                                                1500 Kč

Peřinka + polštářek                        1850 Kč

Polštářek                                               450 Kč

Jedná se vždy o výplň a povlak dle aktuální nabídky – nabízím jen to, co je skladem, aby jste nemusely čekat na výrobu.